Poniedziałek, 26 lipca 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru279
Rozpoczęły się już przygotowania do drugiej edycji WTK, które odbędą się w dniach 12-15 maja 2011 roku, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Do wydawców rozesłano właśnie ofertę handlową wraz z cennikiem. 1 mkw. powierzchni niezabudowanej to koszt 535 zł netto, a 1 mkw. powierzchni zabudowanej 605 zł. Powierzchnia zabudowana obejmuje: ścianki w kolorze białym, wykładzinę w kolorze szarym, fryz z nazwą firmy, jeden punkt świetlny na każde 6 mkw. powierzchni, jedno podwójne gniazdo elektryczne, zużycie energii elektrycznej, dwa krzesła i jedna lada z blatem. Jak czytamy w ofercie, wystawca może …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 370 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się