Niedziela, 12 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru155
Minister kultury, Kazimierz Michał Ujazdowski, udzielił wywiadu, którego zapis ukazał się w „Gazecie Wyborczej” z 18 listopada. Skrytykował w nim podjęte w tym roku przez swego poprzednika połączenie Instytutu Adama Mickiewicza z Narodowym Centrum Kultury, a także fakt przekazania przez IAM jednego z zadań – prowadzenie portalu internetowego Culture.pl – instytucji zewnętrznej. Jest nią Polska Agencja Prasowa. Natomiast pozytywnie minister ocenił działania Waldemara Dąbrowskiego w zakresie powołania instytutów branżowych …
Wyświetlono 25% materiału - 69 słów. Całość materiału zawiera 279 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki