Poniedziałek, 3 listopada 2008
Sondaż serwisu Rynek-Książki.pl
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru233
22 września odbyło się posiedzenie Rady Polskiej Izby Książki. Ponieważ zadłużenie członków PIK z tytułu zalegania ze składkami wyniosło ponad 100 tys. zł, Rada podjęła uchwałę o nieorganizowaniu konkursu PIK-owy Laur podczas tegorocznych Targów Książki w Krakowie (wręczenie nagrody odbędzie się podczas gali z okazji Światowego Dnia Książki). Decyzją Rady nie odbyło się także Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków planowane na 23 października w Krakowie. Jego głównym tematem miał być projekt podniesienia składek członkowskich. „Jednak biorąc pod uwagę tak niski poziom ściągalności, ich podniesienie będzie miało efekt odwrotny od zamierzonego. Postanowiono powrócić do koncepcji funduszy celowych lub ograniczyć działalność Rady i Biura PIK” – pisaliśmy w serwisie Rynek-Książki.pl. Warto w tym miejscu także przypomnieć, że 100 tys. zł to niemal jedna trzecia z wpływów PIK w 2007 roku z tytułu składek właśnie (350 tys. zł) i mniej niż jedna czwarta wszystkich ówczesnych przychodów (449, 45 tys. zł). Sporo, choć …
Wyświetlono 25% materiału - 148 słów. Całość materiału zawiera 595 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się