Niedziela, 3 listopada 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru367
W dniach 21-22 października w Centrum Nauki Kopernik (Wybrzeże Kościuszkowskie 20) odbył sie kolejny się Kongres Bibliotek Publicznych. Organziatorem tego cyklicznego wydarzenia, które stanowi część Programu Rozwoju Bibliotek jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a partnerem technologicznym firma Orange Polska. Tym razem uczestnicy Kongresu poznawali nowe trendy, dzielili się zawodowymi doświadczeniami, umacniali w przekonaniu, że ich praca ma sens i przynosi konkretne pożytki lokalnym społecznościom. Hasło tegorocznego kongresu – „Biblioteka pełna ludzi” – stanowi odzwierciedlenie tego, co dzieje się w bibliotekach w całej Polsce, gdzie dzieci, młodzież, osoby …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 350 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się