Czwartek, 28 lipca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru438-439
W dniach 22-24 lipca, trwały w Warszawie IV Tragi Książki Kulinarnej, organizowane na warszawskim Jazdowie w Centrum Sztuki Współczesnej przez Martę Gessler i Qchnię Artystyczną od 2013 roku jako spotkanie łączące książki i gotowanie. Do organizatorów dołączyła następnie kwiaciarnia Warsztat Woni. Pierwsza edycja przyciągnęła 3000 odwiedzających, którzy mogli skorzystać z oferty 30 wystawców i uczestniczyć w ponad 20 wydarzeniach. Jak informował w niedzielę 24 lipca portal wyborca.pl, w sobotę jednym z głównych punktów programu był - pojedynek na tatary: tatar wołowy z pianą o smaku węgla oraz pietruszki kontra tatar klasyczny, z ogóreczkami i marynowanymi grzybkami. Pierwszym wydarzeniem targowym było spotkanie i warsztaty śniadaniowe z autorką książki "Dzień dobry. Śniadania z Małgosią Mintą" (Agora). Gościem targów była też Dominika Wójciak, autorka książek kulinarnych, zwyciężczyni programu "Master Chef". Odbyła się również promocja książek "Detoksy dla zdrowia i …
Wyświetlono 25% materiału - 136 słów. Całość materiału zawiera 547 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się