Wtorek, 13 maja 2014
Poezja
CzasopismoKwartalnik Wyspa
Tekst pochodzi z numerunr 4/2016
Piosenka „dobra” na ostry ból ducha Złoty środek przeciwulgowy nie istnieje (?) A mógłbym kontrolować ostry ból duchagdyby jednak istniał. Nie musiałbymłykać pigułek na jawę, więc w ciągu dniabym nie uprawiał iluzji. Nie musiałbymdoić psychiatrów, czyścić zadków, wymiatać kup.Kup, Szanowna Pani, kup.Ten syrop na niepokojenie dajetysiąckrotnie sklonowany ból. Sprzedam taniejniż w markecie dla ubogichw słuchu, albowiem oni przekrzyczącudze łaknienie. Gdyby jednak istniał złoty środekprzeciwulgowy, nie gryzłoby mnie zdumienienie istniałby świąd, foliowy czepekszampon na wszy, wsiowe izolatki.I nie byłoby mi teraz łyso.Skinów zdumienie wprawdzie nie gryzieale świadkowie Twojego upadku nigdynie przestaną Cię iskać. Schronisko dla bezpańskich wierszy Uważasz, że ten wiersz nie ma rąk i nóg, …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się