Poniedziałek, 8 września 2008
Akcja „Gwiazdka” w salonach Empik
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru229
Kilkutygodniowy okres poprzedzający Boże Narodzenie to, jak wiadomo, najlepszy czas w branży książkowej. Czas, kiedy można wyrobić plany sprzedażowe, podreperować budżety i… zaciągnąć kolejne kredyty kupieckie. Zbawiennych efektów prosperity najwcześniej doświadczają księgarze (tym to dobrze), wydawcy natomiast i – niekiedy – pośrednicy cieszyć się mogą niejako awansem. Gwiazdka to także czas „drenownia” promocyjnych budżetów – wydawców i hurtowników dostarczających towar na sklepowe półki. 14 sierpnia do partnerów sieci handlowej Empik rozesłana została oferta promocji świątecznej. Akcja trwać będzie w okresie 14 listopada- 31 grudnia. Głównym nośnikiem przekazu reklamowego stanie się katalog, który ukaże się w nakładzie 500 tys. egz. i w objętości ok. 120 stron (format 19x23,5 cm) na papierze kredowym. „Będzie on rozdawany w salonach naszym klientom, którzy dokonali zakupu na określoną kwotę. Planowany jest również insert do opiniotwórczego tygodnika”, czytamy w ofercie. Także i to, że katalog prezentowany będzie w systemie Empik TV czyli na rozmieszczonych w salonach ekranach. Jak obiecuje dział książki, „tytuły, które znajdą się w katalogu, będą traktowane ze szczególną uwagą z naszej strony w zakresie: specjalnej ekspozycji w salonach w najlepszych miejscach promocyjnych przez cały okres obowiązywania katalogu, zamówienia centralnego, automatycznego domawiania (wszystkie zakwalifikowane tytuły będą uzupełniane przez Empik Braki) oraz prezentacji w księgarni internetowej Empik.com”. Katalog, podzielony na takie kategorie jak „literatura polska”, „historia i literatura faktu”, „poradniki kulinarne” czy „biznes, ekonomia”, będzie się składać z czterech części. Oto i one (za wspomnianą ofertą): 1. Lista bestsellerów tematycznych – …
Wyświetlono 25% materiału - 236 słów. Całość materiału zawiera 945 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się