Poniedziałek, 17 grudnia 2018
Seria Miesiąca
Nowatorska, bogato ilustrowana seria stworzona z myślą o uczniach i szybko zmieniającym się wokół nich świecie, odczarowuje tematy, które wydają się trudne i niezrozumiałe. Została przygotowana przez polską redakcję wydawnictwa Arkady na licencji zasłużonej angielskiej oficyny Dorling Kindersley. Autorką cyklu jest Carol Vorderman, jedna z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych, a przy tym popularyzatorka matematyki, technologii i nauk przyrodniczych (taki brytyjski odpowiednik Tomasza Rożka w spódnicy). W pracy nad każdym z tomów towarzyszył jej zespół ekspertów z danej dziedziny, polskie wydania również były konsultowane merytorycznie. Cykl robi wrażenie – tomy mają logiczny układ i imponującą ikonografię. Krok po kroku wprowadzają czytelnika w zawiłe zagadnienia. „Znalazłam tu informacje, których nie było w moim podręczniku. Jest więcej ciekawostek, a nawet więcej wiedzy podstawowej, której w szkole nikt mi nie przekazywał” – stwierdziła moja trzynastoletnia córka. Zwróciła też uwagę na czytelny i jasny przekaz. Po te publikacje powinni też sięgać rodzice, którzy wspierają swoje dzieci w nauce, przykładają dużą wagę do wychowania (tom „Dorastanie”), ale też chcieliby poszerzać horyzonty (tom „Programowanie”). W serii dotychczas ukazały się: „Matematyka”, „Biologia, chemia, fizyka”, „Muzyka”, „Programowanie”, „Jak uczyć się skutecznie” oraz „Dorastanie”. Pierwsze dwa tomy to syntetyczne kompendia …
Wyświetlono 25% materiału - 190 słów. Całość materiału zawiera 763 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się