Piątek, 28 marca 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru217
20 marca minister skarbu podjął decyzję o utworzeniu holdingu wydawniczego wokół PW Rzeczpospolita. Powstała również lista podmiotów, które wejdą w jego skład. W pierwszym etapie będą to: Wiedza Powszechna, Składnica Księgarska i Dom Słowa Polskiego. Potem mają dołączyć Polskie Wydawnictwo Muzyczne i Wydawnictwa Naukowo-Techniczne. Dlaczego resort zdecydował się na dwa etapy konsolidacji? M.in. dlatego, że WNT nadal są przedsiębiorstwem państwowym i odpowiedni organ publiczny, czyli wojewoda mazowiecki, musi najpierw przeprowadzić ich komercjalizację. Z kolei w przypadku PWM nastąpić musi „zmiana celu wdrożonego już procesu”. W grupie podmiotów, które miałyby znaleźć się w holdingu, wymieniano …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 379 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki