Piątek, 28 marca 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru217
20 marca minister skarbu podjął decyzję o utworzeniu holdingu wydawniczego wokół PW Rzeczpospolita. Powstała również lista podmiotów, które wejdą w jego skład. W pierwszym etapie będą to: Wiedza Powszechna, Składnica Księgarska i Dom Słowa Polskiego. Potem mają dołączyć Polskie Wydawnictwo Muzyczne i Wydawnictwa Naukowo-Techniczne. Dlaczego resort zdecydował się na dwa etapy konsolidacji? M.in. dlatego, że WNT nadal są przedsiębiorstwem państwowym i odpowiedni organ publiczny, czyli wojewoda mazowiecki, musi najpierw przeprowadzić ich komercjalizację. Z kolei w przypadku PWM nastąpić musi „zmiana celu wdrożonego już procesu”. W grupie podmiotów, które miałyby znaleźć się w holdingu, wymieniano …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 379 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się