Wtorek, 17 stycznia 2023
900 TYS. EGZEMPLARZY KSIĄŻEK W 10 LAT
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 585 (1/2023)
Krakowskie wydawnictwo Copernicus Center Press „trafiło dziesiątkę”, jak przekazał Bibliotece Analiz Piotr Majorczyk, prezes zarządu CCP. Z okazji jubileuszu ukazała się okolicznościowa publikacja zatytułowana „Wydajemy do myślenia. 10 lat Copernicus Center Press”, która zawiera artykuły i rozmowy autorów i współpracowników wydawnictwa. Nie jest jednak przeznaczona do sprzedaży, lecz stanowi prezent dla czytelników. „Nasza oficyna powstała w sierpniu 2012 roku, a jej głównym pomysłodawcą i założycielem jest ks. prof. Michał Heller, światowej sławy uczony, laureat Nagrody Templetona, wielu innych prestiżowych nagród i odznaczeń, fundator Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych w Krakowie”, czytamy we wstępie autorstwa Piotra Majorczyka. I dalej: „Zaufaliśmy naszym Czytelnikom. Postanowiliśmy nadać książkom nowoczesną formę graficzną, gotową konkurować w księgarniach z publikacjami wydawnictw komercyjnych, zastosowaliśmy nowoczesne formy komunikacji, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o naszych książkach. I to nie tylko z mediów, …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 539 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się