Poniedziałek, 16 września 2013
Gandalf podsumowuje sezon
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru363
„W tym roku około 100 tys. rodziców wyprawiło do szkoły dzieci, wyposażone w podręczniki zakupione w Księgarni Internetowej Gandalf. Liczba zamówień złożonych w niej między czerwcem a wrześniem wzrosła o 36 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2012 roku” – czytamy w komunikacie sklepu działającego w ramach struktur Grupy EM&F (e-commerce). Według deklaracji sklepu, wartość zrealizowanych za jego pośrednictwem transakcji wzrosła o 41 proc. w stosunku do ubiegłego roku. „Jak co roku, obserwujemy wzrost liczby rodziców, którzy decydują się na zakup podręczników w naszej księgarni. Od czerwca konta założyły dziesiątki tysięcy nowych klientów, którzy chcieli skompletować szkolną wyprawkę. W tegoroczne wakacje liczba osób, …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 419 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się