środa, 10 lutego 2021
SPOSÓB NA PANDEMIĘ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 540 (3/2021)
Bartosz Bielicki jest księgarzem, prowadził wcześniej księgarnię językową przy ul. Święty Marcin, reprezentacyjnej ulicy Poznania. Od ponad trzech lat jest właścicielem Kahawy, sklepu z  kawą i książkami, przy pl. Cyryla Ratajskiego 10 w Poznaniu. W lokalu jest też mała palarnia kawy. Interesujący artykuł o tej firmie autorstwa Marii Bielickiej został zamieszczony w dodatku „Mój Biznes” do „Gazety Wyborczej” z 26 stycznia. Pomysł na firmę narodził się podczas jednej z rodzinnych wycieczek, gdy przyszły właściciel lokalu trafił na plantację kawy w Kongu, skąd wraz z bratem przywiózł worek zielonej kawy, którą próbowali spreparować. Z biegiem czasu, po serii udanych i nieudanych prób, Bartosz Bielicki zamówił kawę z Konga i „zaczął nową pasję przekuwać …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się