Piątek, 26 czerwca 2015
Księgarniany projekt Instytutu Książki
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru410
„Tego lata chcemy zachęcić do promowania wydanych ostatnio w Polsce pozycji literatury światowej, dzieł wybitnych i klasycznych – nawet jeśli szerzej dotąd nieznanych polskiemu czytelnikowi. Te książki, pierwotnie publikowane od końca XIX wieku do lat 80. wieku ubiegłego, czytane po latach okazują się świeże i zaskakująco aktualne” – czytamy w komunikacie Instytutu Książki.  Lista dziesięciu proponowanych tytułów wydanych w ostatnim roku zostanie stworzona przez zespół księgarzy i krytyków w składzie: Łukasz Grzymisławski i Juliusz Kurkiewicz („Gazeta Wyborcza”), Jerzy Sosnowski (Program 3 PR), Izabella Kaluta i Szymon Kloska (Instytut Książki), Tomasz Brzozowski (Czuły Barbarzyńca), Karol Pęcherz (Księgarnia …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 386 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki