środa, 22 kwietnia 2015
Zaległości i inwestycje Merlin.pl
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru405
Nie milkną echa medialnych doniesień na temat problemów sklepu Merlin.pl z regulowaniem należności w stosunku do dostawców (wartość przeterminowanych należności wobec wydawców szacuje się nawet na kilkanaście milionów złotych), a w tym o blokadzie dostaw oferty książkowej od wielu kluczowych dystrybutorów i wydawnictw, a tymczasem e-sklep chwali się znaczącymi inwestycjami w rozwój swoich kompetencji logistycznych, w tym nowym magazynem. „Obiekt zlokalizowany w Łubnej pod Warszawą, jest niemal trzy razy większy niż dotychczasowy, lepiej przystosowany do realizacji rosnącej liczby zamówień. Spółka finalizuje także prace nad wdrożeniem nowego systemu informatycznego, wspomagającego obsługę zaawansowanych procesów magazynowych” – informuje Merlin. pl w najnowszym komunikacie rozesłanym do mediów. Firma finalizuje właśnie przeprowadzkę do nowego magazynu w Łubnej. Obiekt o powierzchni ponad 13 tys. mkw., usytuowany w ramach nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w pobliżu Warszawy, został wynajęty od Panattoni Europe, dewelopera powierzchni przemysłowych. „Przeprowadzka do większego obiektu była kwestią czasu, gdyż maksymalne możliwości ekspedycji …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 589 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się