Wtorek, 28 grudnia 2021
Agata Komosa-Styczeń Taterniczki. Miejsce kobiet jest na szczycie Kobiety na szczytach gór – nie od zawsze było to oczywiste. Przez lata uważane za zbyt słabe, utorowały sobie drogę na szczyty najwyższych gór świata czekanami i rakami. Czy wykonały podwójną robotę, rozpychały się łokciami, rywalizowały z mężczyznami? Czy nadal to robią? Nie zawsze, a nawet rzadko. Jak pisze autorka „Taterniczek”, przedstawiając w  książce kobiety, które zdobywają i zdobywały Tatry, praca nad książką nie była łatwa, ponieważ wspinaczki, szczególnie te bardziej doświadczone, twierdzą, że nie ma potrzeby o nich pisać i mówić, a nawet nie powinno się. Wiele taterniczek, z którymi Agata Komosa-Styczeń chciała porozmawiać, odmówiło wywiadów lub …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 425 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się