Poniedziałek, 4 kwietnia 2011
Rozmowa z Marcinem Śnieciem – współwłaścicielem firmy Platforma Wydawnictw
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru297
Uruchamiasz właśnie nową firmę o nazwie Platforma Wydawnictw. Powiedz, co dobrego wyniknie z tego projektu dla branży wydawniczej… Faktycznie robi to cały nasz zespół – dwoje właścicieli, Ania Durka i ja, oraz zespół wsparcia technologicznego i marketingowego. Projekt powstał jesienią 2009 roku i zakłada uruchomienie dwóch usług z zakresu handlowego obrotu książką. Pierwsza usługa ma w zamyśle służyć do kojarzenia transakcji, natomiast druga ma kojarzyć działania promocyjne i marketingowe. Co rozumiesz przez kojarzenie transakcji? Chodzi o kontakty między szeroko rozumianą grupą dostawców książek, do której zakwalifikowałbym księgarnie stacjonarne i internetowe, hurtownie ale także samych wydawców z jednej strony, a odbiorcami tej oferty z drugiej. Chodzi o klientów indywidualnych? Tylko w przypadku, w którym taki klient poszukujący konkretnej oferty chciałby dokonać większego zamówienia. Projekt jest raczej …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się