Poniedziałek, 27 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru164
Andrzej Findeisen, twórca jednego z najbardziej spektakularnych i zaskakujących sukcesów ostatnich lat, zapowiada kolejne wydarzenia edytorskie. Do tej pory jego wydawnictwo AMF Plus Group opublikowało trzy tytuły, które przyniosły znakomite wyniki sprzedaży. „Sprawy honoru” sprzedano 140 tys. egz. w okładce twardej i 20 tys. egz. w okładce miękkiej. „Dług honorowy” osiągnął poziom 30 tys. egz., a „Gorzka chwała” – 50 tys. egz. W tym roku Findeisen planuje wydanie drugiej książki amerykańskiego małżeństwa dziennikarzy Lynne Olson i Stanleya Clouda, autorów „Sprawy …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 323 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się