Poniedziałek, 13 marca 2006
Finansowanie działalności wydawniczej ze środków UE
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru152
We wtorek, 4 października, w sali konferencyjnej Domu Wydawniczego Bellona odbyło się kolejne szkolenie zorganizowane wspólnie przez Bibliotekę Analiz i Wyższą Warszawską Szkołę Humanistyczną. Uwzględniając wcześniejsze sugestie wydawców, tematem szkolenia uczyniliśmy „Możliwości dofinansowania działalności wydawniczej ze środków Unii Europejskiej”. Powszechnie wiadomo, że co roku Unia w ramach funduszy strukturalnych przeznacza ogromne kwoty na rozwój i zwiększanie konkurencyjności polskich firm, w tym również przedsiębiorstw z branży wydawniczej. O ile unijne programy ściśle związane z kulturą i czytelnictwem, takie jak Kultura 2000, doskonale znane są znakomitej większości polskich wydawców, o tyle szczegóły dotyczące możliwości pozyskania środków na szkolenia w ramach programu Rozwój Zasobów Ludzkich i na inwestycje w ramach programu Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw są mniej znane – dlatego właśnie tym tematom poświęcona została większa część szkolenia. Prelegenci – przedstawiciele firmy EFICOM European and Financial Communications, niezależnej firmy konsultingowej i public relations, wyspecjalizowanej w zarządzaniu projektami Komisji Europejskiej i …
Wyświetlono 25% materiału - 146 słów. Całość materiału zawiera 587 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się