Wtorek, 30 listopada 2021
WZROST PRZYCHODÓW I ABONENTÓW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 558 (21/2021)
Platforma z audiobookami i e-bookami Legimi, działająca w oparciu o model subskrypcyjny, podsumowała trzeci kwartał tego roku. Od lipca do końca września przychody firmy zwiększyły się o 49 proc. rok do roku i wyniosły blisko 12,5 mln zł, a zysk netto osiągnął wartość ponad 562 tys. zł. Grupa Legimi wypracowała EBITDA w wysokości blisko 1,5 mln zł, a zysk netto wyniósł blisko 0,6 mln zł Na poziomie jednostkowym rentowność EBITDA wyniosła ponad 2,2 mln zł, a zysk netto wyniósł ponad 1,5 mln zł. Trzeci kwartał przyniósł kontynuację przyrostu bazy abonentów – liczba tych indywidualnych wzrosła rdr. o 43 proc., zbliżając się do 110 tys., a liczba klientów, liczona jako suma abonentów i klientów korporacyjnych oraz bibliotecznych, wyniosła blisko 157 tys., co oznacza wzrost o 51 proc. rdr. Największy przyrost zaobserwowano wśród użytkowników bibliotecznych i  korporacyjnych, „co jest związane z realizacją długoterminowej strategii. Jest to również dowód na potwierdzenie tezy, iż zdecydowana większość nowych użytkowników, pozyskiwanych w  …
Wyświetlono 25% materiału - 156 słów. Całość materiału zawiera 624 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się