Poniedziałek, 30 września 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru364
Rada Polskiej Izby Książki na posiedzeniu 12 września jednogłośnie przyjęła uchwałę przyznającą Aldonie Zawadzkiej honorowy tytuł „Przyjaciela Książki”. Jest to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Polską Izbę Książki od 2007 roku najbardziej zasłużonym osobom dla polskiej książki, najwybitniejszym osobowościom, które w znaczący i pozytywny sposób wpłynęły na podniesienie znaczenia książki w naszym społeczeństwie. Aldona Zawadzka przez dwie kadencje była członkiem Rady Polskiej Izby Książki i wiceprezesem Izby. Poprzednio przewodniczyła Komisji Rewizyjnej PIK. Przez 22 lata pracowała w wydawnictwie Książka i Wiedza, w latach …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 328 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się