Poniedziałek, 4 maja 2009
A mogło być tak pięknie…
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru246
„16 kwietnia tego roku podjęliśmy działania mające na celu odzyskanie płynności finansowej, którą utraciliśmy w wyniku nieprzewidzianych i niezależnych od nas wydarzeń. Jednym z elementów tych działań było dokonanie zwrotów towarów, proporcjonalnie do udziału towaru dostawcy w ogólnym stoku, tak, aby zbilansować nasze wzajemne zobowiązania. Niestety, pomimo bardzo dużego zrozumienia sytuacji przez większość z Państwa i udzielenia nam wsparcia przy przyjęciu zwrotów w trybie pilnym, działania te nie przyniosły oczekiwanego rezultatu (nie rozpoczęliśmy jeszcze wysyłki uzgodnionych z Państwem zwrotów, ponieważ już wstępne wyliczenia świadczą o nieskuteczności tego planu). W związku z tym zarząd Kolporter Sieci Handlowe podjął decyzję o działaniach radykalnych …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 405 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się