Poniedziałek, 30 marca 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru404
Rozstrzygnięto II edycję Ogólnopolskiego Konkursu na Komiks dla Dzieci im. Janusza Christy. Nagroda główna w tym roku nie została przyznana. Miejsce drugie ex aequo zajęli natomiast: Berenika Kołomycka za komiks „Malutki Lisek i Wielki Dzik” oraz Bartosz Sztybor i Tomasz Kaczkowski za komiks „Niezła draka, Drapak!”. Z kolei laureatem miejsca trzeciego został Piotr Hołod za komiks „Wojtek i Rudy”. Natomiast Specjalne Wyróżnienie za komiks „W Duchu Janusza Christy” otrzymali Krzysztof Trystuła i Maciej Jasiński za komiks „Wyprawa do magicznej krainy”. Na konkurs nadesłano około 60 prac, wykonanych w większości przez debiutantów lub młodych …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 374 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki