Poniedziałek, 29 listopada 2010
FKJO nadal zainteresowane przejęciem
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru288
 „Poligraficzny Kompap otrzymał wyłączność negocjacyjną na zakup prywatyzowanych Olsztyńskich Zakładów Graficznych. Na rozmowy ma czas do 20 grudnia” – poinformował „Parkiet” w wydaniu z 26 listopada. „Wyłączność oznacza, że jesteśmy o krok bliżej przejęcia. Negocjacje odbędą się szybko, bo już dziś. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dojdzie do rozstrzygnięcia przetargu na naszą korzyść” – stwierdził na łamach „Parkietu” Waldemar Lipka, prezes Kompapu. Drugim podmiotem dopuszczonym do negocjacji w sprawie przejęcia olsztyńskiej drukarni była Firma Księgarska Jacek Olesiejuk. Dlaczego to poligraficzna spółka otrzymała przywilej wyłącznej negocjacji? Mówi się o dwóch kwestiach, które mogły zaważyć na takiej decyzji urzędników MSP. Po pierwsze oferta, jaką złożył Kompap mogła być wyższa od propozycji FKJO. To prawda, jednak nie …
Wyświetlono 25% materiału - 115 słów. Całość materiału zawiera 463 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się