Wtorek, 2 stycznia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru185
Tygodnik „Polityka” przedstawił nazwiska twórców nominowanych do swoich nagród kulturalnych – „Paszportów Polityki”. Wśród trójki nominowanych w kategorii „literatura” znaleźli się: Jacek Dehnel za powieść „Lala” (W.A.B.), Ignacy Karpowicz za książkę „Niehalo” (Czarne) i Michał Witkowski za zbiór opowiadań „Fototapeta” (W.A.B.). „Nie doczekaliśmy się w tym roku jakiegoś zdecydowanego przeboju książkowego, który byłby na ustach wszystkich” – pisze Mariusz Czubaj. „Może zabrzmi to osobliwie, ale nawet trójce zasłużenie nominowanych towarzyszyły oprócz pochwał pewne zastrzeżenia”. Do …
Wyświetlono 25% materiału - 75 słów. Całość materiału zawiera 301 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki