Poniedziałek, 7 sierpnia 2006
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru47
W dniu 13 czerwca 2006 roku odbyło się w Klubie Księgarza w Warszawie X posiedzenie plenarne Zarządu Głównego SKP. Wśród najważniejszych spraw, które były przedmiotem wielogodzinnych obrad należy wymienić: 1. Działalność SKP w zakresie utrzymania pozycji księgarstwa w procesie dystrybucji podręczników szkolnych. Przewodniczący Zarządów Okręgów z poszczególnych województw zapoznali zebranych z działaniami, jakie są podejmowane przez księgarzy w odpowiedzi na niespotykaną do tej pory aktywność przedstawicieli wydawców na terenie szkół. Działalność wydawców została jednoznacznie odebrana przez księgarzy jako zerwanie dotychczasowych porozumień i próba wyeliminowania księgarń ze sprzedaży podręczników. …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 354 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się