Poniedziałek, 24 czerwca 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru357
Uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z 26 kwietnia podjęto decyzję o likwidacji spółki Langenscheidt Polska. Jednocześnie nastąpiła zmiana nazwy, nie ma już Langenscheidta w Polsce, jest teraz spółka w likwidacji LKG Sp. z o.o. Likwidatorami zostali dotychczasowi członkowie zarządu: Agnieszka Mizak i Radosław Kołodziński. 17 czerwca w „Monitorze Sądowym i Gospodarczym” ukazało się ogłoszenie, w którym: „Wzywa się wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności w terminie trzech miesięcy od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia”. Przypomnijmy, że znaczną część oferty z portfolio Langenscheidta (także w Niemczech) z początkiem 2013 roku przejął jego wieloletni konkurent, Klett, powołując markę Klett Langenscheidt. W wystosowanym w tej sprawie oświadczeniu można …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się