Poniedziałek, 8 marca 2010
Majowe targi książki w Warszawie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru269
No i nadzieje okazały się płonne. Negocjacje, które na początku lutego podjęły dwie organizacje branżowe: Polska Izba Książki i Polskie Towarzystwo Przyjaciół Książek, nie przyniosły żadnych pozytywnych rozstrzygnięć. Organizatorzy Warszawskich Targów Książki (13-16 maja) i 55. Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie (20-23 maja) wyraźnie zwarli szyki i robią swoje. 23 lutego Murator Expo podpisał umowę wynajmu sal stołecznego Pałacu Kultury i Nauki w związku z organizacją WTK. „Pałac nie jest tanim miejscem do organizacji targów. Jednak w chwili obecnej w Warszawie nie ma lepszego miejsca do organizacji WTK – międzynarodowej imprezy targowej z rozbudowaną formułą konferencyjną. (…) Przygotowania do WTK zarówno pod względem programowym jak i akwizycji wystawców przebiegają znakomicie, więc nie miałem jakichkolwiek wątpliwości czy podpisać umowę w najszybszym możliwym terminie. Gdyby takie wątpliwości się pojawiły – przeciągałbym sprawę nawet do maja podobnie jak organizator Międzynarodowych Targów Książki w ubiegłym roku” – mówił, cytowany w wydanym przy tej okazji komunikacie Jacek Oryl, prezes firmy Murator Expo. Nieco wcześniej Ars Polona podtrzymała tradycyjną ofertę dla wszystkich współpracujących z nią organizacji branżowych i zadeklarowała bezpłatne udostępnienie im standardowych stoisk oraz sal konferencyjnych na spotkania (na okres dwóch godzin). Ponadto Polskiej Izbie Książki zaoferowano bezpłatne udostępnienie sali konferencyjnej przez cztery godziny. Przypomnijmy, że tradycyjnie w maju odbywa się Walne Zgromadzenie Członków tej organizacji, a tym razem odbędą się jeszcze wybory na stanowisko prezesa PIK oraz Rady Izby. Nic więc dziwnego, że organizator MTK chciałby „gościć” to wydarzenie, na swojej imprezie. Niezmiennie dynamiczną akcję informacyjną o swoich działaniach prowadzi …
Wyświetlono 25% materiału - 246 słów. Całość materiału zawiera 985 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się