Poniedziałek, 21 marca 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru429-430
Dotychczasowy prezes Polskiego Wydawnictwa Muzycznego Adam Radzikowski został dyrektorem tej placówki, która 7 stycznia br. została przekształcona z jednoosobowej spółki Skarbu Państwa w państwową instytucję kultury. 19 lutego br. nominację Adamowi Radzikowskiemu wręczył Dyrektor Departamentu Narodowych Instytucji Kultury MKiDN Konrad Szczebiot. Polskie Wydawnictwo Muzyczne zostało założone w 1945 roku przez Tadeusza Ochlewskiego - artystę, wydawcę i wybitnego organizatora życia muzycznego. Szybko stało się jedną z najważniejszych instytucji muzycznych w powojennej Polsce. Oferta wydawnicza objęła dzieła muzyki dawnej i współczesnej, repertuar polski i światowy, nuty przeznaczone dla amatorów i specjalistów, publikacje o charakterze pedagogicznym, naukowym i popularnym oraz obszerny katalog wydawnictw książkowych i leksykograficznych. Dodatkowo Dział Zbiorów Książkowych i …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 434 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki