Piątek, 20 marca 2020
PRZEDSIĘBIORCY W TRUDNEJ SYTUACJI
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 518 (5/2020)
COVID-19, choroba wywołana przez koronawirusa SARS-CoV-2, rozprzestrzenia się na całym świecie. Nikt jeszcze nie wie, jak ogromne pozostawi spustoszenie. Jesteśmy w stanie głębokiego ograniczenia aktywności gospodarczej. Nagły kryzys dotknął m.in. turystykę, transport i gastronomię, poraził branżę artystyczną i kulturalną. W obliczu zagrożenia rozprzestrzeniającym się koronawirusem w Polsce ogłoszono stan zagrożenia epidemicznego. Zamknięto żłobki, szkoły, uczelnie, restauracje i kawiarnie, zawieszono działalność instytucji kultury i bibliotek, ograniczono działalność galerii handlowych, zalecono pozostanie w domach. Organizatorzy wydarzeń literackich, targów książki i festiwali przesuwają terminy na drugą połowę roku. Wiemy już, że zaplanowane na koniec marca Gdańskie Targi Książki odbędą się w listopadzie. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku, które miały się odbyć na początku kwietnia, wystartują prawdopodobnie w październiku. Targi Wydawców Katolickich odbędą się we wrześniu. Empik pracuje nad nowym terminem Targów Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka. Jeśli dołożymy do tego wydarzenia już dawno zaplanowane, jak Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie, Targi Książki Historycznej czy Śląskie Targi Książki, to jesień zapowiada się gorąca. Przygotowania do 11. Warszawskich Targów Książki, jak zapewniają organizatorzy, niezmiennie trwają, ale maj już blisko, a sytuacja rozwija się niezwykle dynamicznie. Wydawcy przekładają …
Wyświetlono 25% materiału - 182 słów. Całość materiału zawiera 730 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się