Wtorek, 29 kwietnia 2014
Wydawnictwa i prasa katolicka
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru380
W warszawskiej siedzibie Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski 16 kwietnia zaprezentowano długo przygotowywaną publikację, która jest dziełem Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego oraz Głównego Urzędu Statystycznego, a jej tytuł brzmi „Kościół Katolicki w Polsce 1991-2011. Rocznik statystyczny”. Nowy tom jest kontynuacją wydanej w 1991 roku poprzedniej edycji „Rocznika”, która obejmowała długi okres od roku 1918 do roku 1990. We wstępie do obecnego wydania, który podpisał prof. Janusz Witkowski, prezes GUS, wraz z ks. bp. Wojciechem Polakiem, sekretarzem generalnym Konferencji Episkopatu Polski, czytamy, że „zespół autorski stanął przed bardzo trudnym zadaniem, chcąc ukazać wszystkie główne dziedziny życia Kościoła w Polsce... Doceniamy pracę redaktorów, grafików i drukarzy, którzy postarali się, aby dzieło godne było tej tematyki... Mamy nadzieję, że aktualna …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 464 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się