Poniedziałek, 12 czerwca 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru461
Trzynaście krakowskich księgarń weźmie udział w akcji „Księgarnie na medal”, która ma przekształcić kameralne księgarnie w małe domy kultury. Program zakłada, że do końca roku w tych placówkach odbędzie się blisko 100 wydarzeń. W Bonobo (Mały Rynek) będzie można wysłuchać wykładów o leczniczych właściwościach roślin, w Literackiej (ul. Krakowska) zgłębić historię polskiego plakatu, w Bonie (ul. Kanonicza) dzieci wezmą udział w warsztatach ilustratorskich, a Pod Globusem (ul. Długa), dowiedzą się w jaki sposób powstają książki. …
Wyświetlono 25% materiału - 75 słów. Całość materiału zawiera 300 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki