Poniedziałek, 26 stycznia 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru238
„Czy kryzys widoczny na światowych rynkach wpłynął na handel literaturą?” – pyta „Dziennik Polski” (wydanie z 22 grudnia). I odpowiada: „Niekoniecznie. Specjaliści mówią o spowolnieniu, które branża odczuje jednak dopiero za kilka miesięcy. Bo na razie, zdaniem wielu, drastyczne spadki na światowych giełdach literaturze… raczej się przysłużyły”. Taką tezę potwierdza, na łamach dziennika, Wojciech Koranowicz z sieci Matras: „Im większy kryzys finansowy, tym większa sprzedaż w księgarniach. Listopad był u nas o kilkanaście procent lepszy niż w zeszłym roku. Czy to przypadek? Może …
Wyświetlono 25% materiału - 83 słów. Całość materiału zawiera 334 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się