Poniedziałek, 23 lutego 2009
Konkurs Nexto.pl i Biblioteki Analiz
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru241
W drugiej połowie lutego ruszy pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu na Książkę Audio Roku 2008. Konkurs jest organizowany przez Nexto.pl, największego w Polsce dystrybutora książek do słuchania w formacie MP3, oraz Bibliotekę Analiz. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które odpowiada na dynamiczny wzrost popularności książek audio oraz promuje i wyróżnia najbardziej wartościowe nagrania słowa mówionego rodzimych edytorów. Akcja ma charakter non-profit. Patronują jej m.in. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Program 2 Polskiego Radia. – To precedensowe wydarzenie na polskim rynku wydawniczym. Organizujemy je, aby corocznie wyróżniać najbardziej wartościowe nagrania słowa mówionego. Rodzimy rynek książek audio, choć jeszcze młody, rozwija się dynamicznie. Brakowało więc akcji, która doceni dokonania naszych wydawców w tym obszarze. Jestem przekonany, że nagroda nie tylko wpisze się na dobre w krajobraz wyróżnień wydawniczych w Polsce, ale również zwiększy popularność tego formatu – mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes NetPress Digital. Słuchacze i wydawcy książek audio już od dłuższego czasu potrzebowali swoistego wzorca, i to nie w postaci najlepszych tytułów …
Wyświetlono 25% materiału - 163 słów. Całość materiału zawiera 655 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się