Piątek, 23 sierpnia 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru361
Wydarzenie pod hasłem „Książka – medium doskonałe” towarzyszy Festiwalowi Conrada. Najciekawszy pomysł zaprezentowany zostanie podczas festiwalu na Rynku Głównym w Krakowie. Zgłoszenia można przesyłać do 9 września na adres pomysl@conradfestival.pl. Oceni je jury, w którym zasiądzie m.in. L.U.C. przygotowujący jesienią w Krakowie nową literacką akcję, o której szczegółach opowie już wkrótce. Laureata i zdobywcę nagrody pieniężnej w wysokości pięciu tysięcy złotych przeznaczonych na realizację projektu, poznamy 13 września. W tym roku prace można zgłaszać tylko w jednej kategorii: outdoor. Szczególnie mile widziane są projekty …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 337 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się