środa, 20 grudnia 2017
 Joshua Jay: Megasztuczki dla małych magików tłum. Magdalena Koziej, Egmont Art, 2017, s. 112, 49,99 zł, ISBN 978-83-281-2542-1 „Ta książka pokaże Ci co i jak. Dzięki niej nie tylko nauczysz się najlepszych sztuczek, lecz także zrozumiesz, na jakiej zasadzie działają. To czysta (meta) fizyka…”. Tak pisze we wstępie do swojej książki Joshua Jay, wykładowca, iluzjonista oraz laureat prestiżowej nagrody Magika Roku 2011, przyznawanej przez Stowarzyszenie Amerykańskich Iluzjonistów. „Megasztuczki dla małych magików” to książka dla wszystkich miłośników magicznej sztuki. Lektura pozwala na odkrycie tajników „znikającej filiżanki”, „lewitującego brata lub siostry”, „znikających węzłów” albo „zmieniających  kolor landrynek”. Poza prezentacją i szczegółową instrukcją wykonania 25 trików Joshua Yay podpowiada, jak radzić sobie z tremą i publicznymi wystąpieniami. Udowadnia także, że właściwie każde zjawisko daje się wyjaśnić naukowo, a tajemnica iluzji tkwi w fizycznych albo matematycznych zjawiskach, które potrafi ą dostrzec tylko nieliczni. Ich nieznajomość sprawia, …
Wyświetlono 25% materiału - 142 słów. Całość materiału zawiera 569 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się