Wtorek, 25 września 2018
            Chihiro Maruyama, Hiro Kamigaki, IC4DESIGN Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis tłum. Joanna Wajs, Nasza Księgarnia, Warszawa 2018, s. 38, 36 zł, ISBN 978-83-10-13167-6 Druga część książki „Detektyw Pierre w labiryncie. Na tropie skradzionego kamienia chaosu”. Publikacje są efektem współpracy Chihiro Maruyamy,  Hiro Kamigakiego i twórców projektu IC4DESIGN. Bohaterem obu tomów kryminalnej historii jest młody detektyw – Pierre, który, pokonując zawiłe labirynty, podąża śladem Pana X. Tym razem złodziej zaplanował zuchwałą kradzież Kostki Labiryka. Hiro Kamigaki stworzył 15 przestrzeni, z których każda zawiera skomplikowane, dopracowane w szczegółach, kolorowo zilustrowane labirynty. Choć wygląda jak typowa książka, publikacja przypomina raczej grę ze ściśle określonymi regułami i zadaniami przekazywanymi przez napotkane po drodze postaci. Każda rozkładówka to bogaty w detale labirynt. Na kolejnych kartach zostały poukrywane obiekty, które trzeba odszukać, a także wziąć udział w kilku misjach specjalnych. Przygoda zaczyna się na płynącym do Labiryntopolis parowcu. Detektywowi towarzyszy asystentka Carmen, złodziej-widmo Pan X i Lord Cukierek – właściciel Pałacu Chaosu. W Labiryntopolis czytelnik będzie miał kilka misji …
Wyświetlono 25% materiału - 171 słów. Całość materiału zawiera 684 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się