Wtorek, 1 sierpnia 2017
Nadmorski Plener Czytelniczy w Gdyni
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru464
Od piątku 29 lipca do niedzieli 30 lipca trwała szósta edycja Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego w Gdyni. Jeszcze podczas uroczystości otwarcia imprezy sytuacja nie wyglądała dobrze. Ciężkie chmury zawisły nad Wybrzeżem i zanosiło się na ulewny deszcz. – Aura iście czytelnicza, bo deszcz jak nic sprzyja czytaniu – pocieszała Maja Wagner, przewodnicząca Komisji Kultury Rady Miejskiej Gdyni, która w imieniu władz miasta dokonała uroczystego otwarcia Pleneru. Obecny był też Sławomir Rybicki, senator z Gdyni. Deszcz niemal natychmiast ustał i do końca Pleneru pogoda sprzyjała, a nawet doskwierała, gdy stało się upalnie. Nie zmniejszyło to jednak zainteresowania i przez wszystkie trzy dni stoiska wydawców były oblegane przez nadmorskich spacerowiczów, wśród których było wielu zapalonych czytelników, uczestniczących w licznych spotkaniach z zaproszonymi autorami. W Plenerze wzięło udział 70 wydawców, którzy eksponowali swoje publikacje w 60 funkcjonalnych namiotach. Przez trzy dni trwały też spotkania autorskie, których większość prowadził Jerzy Kisielewski i który podobnie jak w latach poprzednich był niekwestionowaną gwiazdą gdyńskiej imprezy. Z dużym zainteresowaniem spotkali się znani autorzy, a wśród nich: Barbara Kosmowska, Hanna Bakuła, Marek Przybylik, Stefan Szczepłek, Mariusz Czubaj, Krzysztof Daukszewicz, Jacek Dehnel, Artur Domosławski, …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 736 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się