Czwartek, 3 lipca 2008
Podsumowanie Światowego Dnia Książki
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru55
Sala Kameralna Filharmonii Narodowej podczas wieczoru 23 kwietnia była wypełniona po brzegi. Okazją uroczystej gali, podczas której nagrodzono księgarzy, bibliotekarzy był Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Tegoroczne uroczystości organizowane przez Polską Izbę Książki wspólnie z Izbą Księgarstwa Polskiego odbyły się pod honorowym patronatem ministra kultury i dziedzictwa narodowego – Bogdana Zdrojewskiego, prezydenta Warszawy – Hanny Gronkiewicz-Waltz i dyrektora Instytutu Książki – Grzegorza Gaudena. Galę poprowadziła znana z zamiłowania do książek dziennikarka Alicja Resich-Modlińska i Piotr Marciszuk, prezes Polskiej Izby Książki. – Organizując Dzień Książki, Warszawa dołączyła do miast europejskich, które w sposób szczególny podkreślają znaczenie książki w rozwoju człowieka. – powiedziała Hanna Gronkiewicz- Waltz podczas swojego wystąpienia na gali. Z kolei Joanna Cicha – dyrektor z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – odczytała list sekretarza stanu Piotra Żuchowskiego. Przewodnicząca jury konkursów dla księgarzy i bibliotekarzy – Grażyna Szarszewska – dyrektor generalna wydawnictwa Langenscheidt Polska i członek Rady Polskiej Izby Książki – podkreśliła, że poziom pomysłów zaprezentowany w dokumentacji placówek był imponujący. Na scenie pojawili …
Wyświetlono 25% materiału - 165 słów. Całość materiału zawiera 661 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się