Czwartek, 16 października 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru392
W sobotę 18 października Wydawnictwo Bosz otworzy swoją pierwszą Księgarnię Artystyczną Bosz. Salon będzie usytuowany na I piętrze Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie i zaoferuje klientom najwyższej jakości albumy oraz wyselekcjonowane tytuły z zakresu sztuki i kultury. Jak informuje wydawca, znakiem rozpoznawczym tych publikacji są: wysoka wartość merytoryczna oraz najwyższa jakość edytorska, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane w prestiżowych konkursach branży wydawniczej na całym świecie, m.in. międzynarodowym konkursie na najlepsze wydawnictwo kulinarne Gourmand Cookbook Awards, laur Najpiękniejsza Książka Roku w konkursie PTWK czy tytuł Książka Roku w konkursie Pióro Fredry. W 2011 roku Wydawnictwo Bosz zostało laureatem 21. edycji Konkursu Godła „Teraz …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 422 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się