Piątek, 5 stycznia 2007
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru49
Jednym z wielu wydarzeń organizowanych w ramach „Roku Księgarza” było uroczyste spotkanie wszystkich organizacji księgarskich w dniu 20 października podczas 10. Targów Książki w Krakowie. Hasło spotkania brzmiało „Księgarstwo – tradycja i przyszłość w kulturze narodu”. W wydarzeniu tym wzięli też udział uczestnicy XXII Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów i Nauczycieli Szkół Księgarskich, która odbyła się w Krakowie w dniach 18 i 19 października. Magdalena Ślusarska, dyrektor Instytutu Książki, w imieniu ministra kultury udekorowała honorowymi odznaczeniami „Zasłużony dla Kultury Polskiej” dwóch dyrektorów szkół księgarskich – Andrzeja Januszkiewicza z Krakowa i Kazimierza Walczaka z Łodzi. Najwyższe odznaczenie Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, czyli Złotą Odznakę Honorową SKP wręczono Targom Książki w Krakowie …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 431 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki