Czwartek, 3 lipca 2008
Rynek książki
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru55
Drugiego dnia 53. MTK odbyło się (nie tylko) dla księgarzy seminarium połączone z prezentacją wizualną pod hasłem: „JAK CIĘ WIDZĄ… ”. O szyldach, znakach firmowych i witrynach mówili zaproszeni przez redakcję „Wiadomości Księgarskich”: typograf Andrzej Tomaszewski i redaktor Antoni Szperlich. Gości zebranych w sali Goethego powitała Anna Pietruczak, z-ca redaktora naczelnego. Wyraziła życzenie i chęć, by jedyne pismo branży księgarskiej nie tylko informowało i omawiało wszystkie najważniejsze kwestie dla tego środowiska, ale również inspirowało do zmian. Zmian, o czym świadczy nowa makieta kwartalnika, oczywiście na lepsze. Początkowo działania powinny, zdaniem redakcji, skoncentrować się na poprawieniu wizerunku księgarni – jej znaku firmowego, szyldu, druków reklamowych (wizytówek, ulotek itp.) oraz witryn. Jako pierwszy wystąpił Andrzej Tomaszewski. Zaprezentował przybyłym złe i dobre przykłady doboru kroju pisma w nazwach księgarni, w zależności od jej rodzaju, charakteru czy architektury lokalu w jakim się znajduje (np. zabytkowej lub nowoczesnej). Zwrócił ponadto uwagę na znaczenie …
Wyświetlono 25% materiału - 148 słów. Całość materiału zawiera 594 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się