Wtorek, 2 sierpnia 2022
NOWY NABÓR DO PROGRAMU „CERTYFIKAT DLA MAŁYCH KSIĘGARNI”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 574 (14/2022)
Ledwo zakończył się jeden nabór wniosków do programu „Certyfikat dla małych księgarni” i poznaliśmy jego beneficjentów, a już Instytut Książki ogłasza dodatkową rundę. Przypomnijmy, że w ramach pierwszego tegorocznego naboru dofinansowanie otrzymało 55 wniosków na łączną kwotę wsparcia finansowego blisko 2,2 mln zł. W wyniku odwołań pozytywnie rozpatrzono jeden wniosek (na kwotę 40 tys. zł). Łącznie w tej edycji księgarze złożyli 69 wniosków, w tym 57 wniosków poprawnych formalnie oraz 12 wniosków błędnych formalnie. Tymczasem prognozowany budżet programu wynosi 4 mln zł, w tym 2,4 ln zł na 2022 rok i 1,6 mln zł na 2023 rok. Dodatkowy nabór potrwa do 29 sierpnia. Instytut Książki zachęca …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 425 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się