Niedziela, 13 czerwca 2021
PODSUMOWANIE BOOKTARGU I WIRTUALNYCH TARGÓW EMPIKU
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 548 (11/2021)
Maj obfitował w targi online. W miesiącu, gdy zwykle odbywały się Warszawskie Targi Książki, alternatywą dla miłośników książek miały być aż trzy wydarzenia w internecie: BookTarg, Wirtualne Targi Książki Empiku i WyCzytOn. Trzecia edycja Wirtualnych Targów Książki BookTarg, organizowanych przez Allegro.pl, Legimi oraz Lubimyczytać.pl, odbyła się w dniach 612 maja. Z czytelnikami spotkali się online m.in.: Katarzyna Bonda, Katarzyna Nosowska, Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek, Beata Pawlikowska, Marta Frej, Alek Rogoziński, Jacek Galiński, Marta Kisiel, Aneta Jadowska, Łukasz Supergan, Drauzio Varella, Fido Nesti, Piotr Stankiewicz i Maciej Siembieda. Jak podsumowano, w spotkaniach uczestniczyło ponad 430 tys. użytkowników. To mniej niż w poprzednich edycjach, które zgromadziły łącznie prawie 2 mln widzów. Na Allegro sprzedano wówczas 684 tys. egzemplarzy książek. Efekty majowej edycji chyba nie były na tyle atrakcyjne, gdyż nie podano takich danych w podsumowaniu. – W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 50 wydawnictw oraz księgarni, które prowadziły sprzedaż wybranych tytułów w ramach wirtualnych stoisk. Klienci Allegro mogli skorzystać z wyjątkowych promocji i wybierać spośród 2500 tytułów. Cieszymy się, że przez siedem dni czytelnicy mieli okazję posłuchać rozmów ze swoimi ulubionymi autorami i dowiedzieć się, jakie nowości dla nich przygotowali – skomentował Jacek Weichert, dyrektor segmentu Kultura i Rozrywka, Kolekcje i Sztuka w Allegro. Ponad 104 tys. widzów uczestniczyło w rozmowie o najnowszej książce Katarzyny Bondy, pt. „Nikt nie musi wiedzieć”, a prawie 190 tys. osób słuchało …
Wyświetlono 25% materiału - 225 słów. Całość materiału zawiera 902 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się