Wtorek, 19 lutego 2013
Audioteka w Polsce i na świecie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru348
Przychody na poziomie 5,34 mln zł wobec 3,27 mln zł rok wcześniej – to jeden z bardziej wymiernych rezultatów firmy Audioteka S.A. w 2012 roku. – W ciągu bieżących 12 miesięcy chcemy podwoić ubiegłoroczny rezultat. A może uda nam się sprawić nawet jakąś specjalną niespodziankę – mówił Łukasz Kosman, szef polskiej Audioteki, podczas prezentacji wyników i planów na przyszłość czołowego sprzedawcy książek audio on-line. A przymiotnik polska nie pojawia się tu bez powodu, ponieważ dziś koncept biznesowy funkcjonujący pod marką Audioteka to coraz aktywniejszy operacyjnie sklep w Czechach (Audioteka. cz) oraz uruchamiane właśnie serwisy we Francji (Audioteka.fr) i Hiszpanii (Audioteka.es), choć ta ostatnia ma także zajmować się rynkiem portugalskim i obszarem portugalskojęzycznym. Lutowa prezentacja dla mediów była m.in. okazją do prezentacji planów ekspansji firmy na rynki europejskie, choć nie tylko, bo Marcin Beme – twórca, a obecnie prezes Audioteka S.A. – po raz kolejny potwierdził wyjście serwisu również poza Europę. – Prowadzimy zaawansowane prace nad uruchomieniem kolejnych serwisów w: Szwecji i Finlandii oraz na Litwie i na Węgrzech. Od podstaw tworzymy również spółki w Brazylii i Turcji – relacjonował Marcin Beme. W rozwoju działalności na zagranicznych rynkach firma wykorzystuje modele sprawdzone już na rodzimym podwórku. W każdym kraju, w którym podejmuje …
Wyświetlono 25% materiału - 201 słów. Całość materiału zawiera 805 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się