Poniedziałek, 31 marca 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru378
Legimi, pierwsza polska księgarnia oferująca subskrypcyjny dostęp do e-booków otrzymała tytuł Firmy Roku oraz statuetkę Kryształowej Anteny w prestiżowym konkursie Złotych i Kryształowych Anten Świata Komunikacji i Mediów. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w czasie wczorajszej gali w warszawskim hotelu Westin. Legimi zostało wyróżnione za stworzenie pierwszej w Polsce wirtualnej biblioteki, dzięki której czytanie staje się wygodne jak nigdy dotąd. W pozostałych kategoriach nagrody otrzymali m.in.: Fundacja WOŚP, Polskie Radio, Zygmunt Solorz-Żak oraz Nju Mobile. – Znamienne, że nagrodę wręczył nam wiceprzewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Wolnego Rynku, p. Michał Szczerba, gdyż to właśnie dzięki wolnemu rynkowi może kształtować się przestrzeń dla innowacyjnych modeli biznesowych, takich jak …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 425 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się