Wtorek, 17 lipca 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru199
Premier Jarosław Kaczyński do końca lipca rozstrzygnie spór o lektury. Przed podjęciem ostatecznej decyzji chce poznać nie tylko stanowisko ministra edukacji i ministra kultury, ale także zdanie naukowców-polonistów – poinformował rzecznik rządu Jan Dziedziczak. W czasie spotkania w Kancelarii Premiera swe argumenty przedstawił już premierowi minister kultury. Tymczasem zgodnie z zapowiedziami ministra edukacji Romana Giertycha, rozporządzenie w sprawie nowego kanonu lektur szkolnych opublikowane zostało 10 lipca w Dzienniku Ustaw (Dz. U. nr 123, poz. 853). MEN poinformowało, że nowy kanon to już obowiązujące prawo. Swojego rozczarowania …
Wyświetlono 25% materiału - 86 słów. Całość materiału zawiera 345 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki