Niedziela, 30 kwietnia 2017
Między wierszami
Najsłynniejszym wirtualnym chirurgiem plastycznym w Polsce jest bez wątpienia doktor Paweł Lubicz. Od lat już bez mała dwudziestu świeci przecież triumfy – zarówno zawodowe, jak i osobiste. Co miliony rodaków śledzą, nierzadko z rumieńcami (emocji lub zażenowania) – niemal codziennie w telenoweli „Klan”. Czy i – ewentualnie – na ile jego rzeczywistym odzwierciedleniem jest doktor Krzysztof Gojdź, zastanawiali się przybyli do restauracji Casablanca Day & Night na promocję jego publikacji „Twoja twarz, twój charakter” (Edipresse Książki). Autor, lekarz medycyny estetycznej, podpowiada co zrobić, żeby twarz pozostała piękna – ale i naturalna. Wskazówki, porady, wywiady ze specjalistami – to wszystko zawiera poradnik. Dr Gojdź jest jedynym w Polsce lekarzem z certyfikatem American Academy of Aesthetic Medicine. Prowadzi Holistic Clinic w trzech lokalizacjach: Warszawie, Gdyni i Krakowie. Odmładza i upiększa wiele twarzy z pierwszych stron kolorowych pism. Spotkanie towarzyszące premierze książki odbyło się w restauracji (mniam, mniam) Casablanca Day & Night w Warszawie. Poprowadziła je Katarzyna Sowińska. Ceremonię uświetnili celebryci, m.in. Ilona Felicjańska, Beata Pawlikowska, Rafał Maślak, Robert Kupisz, Małgorzata Potocka (ta młodsza). Czy wszyscy są pacjentami autora? Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus, Wojciech Wysocki, Joanna Kurowska, Magda Wołłejko, Anna Jurksztowicz i Marta Sztokfisz – to tylko niewielka część gości wieczoru autorskiego Piotra Gąsowskiego, zorganizowanego w Villi Foksal, również przez Edipresse. Aktor, znany głównie z estrady i szklanego ekranu, specjalizuje się w rolach komediowych. Nic zatem dziwnego, że w jego retrospektywnych migawkach roi się od żartów: „W czasach Peerelu spotkali się w Warszawie dwaj dyrektorzy Państwowych Zakładów Tytoniowych. Jeden dyrektorował w Krakowie, drugi w Radomiu. Ten z Krakowa pyta się: »Słuchaj, jak to jest, że wasze papierosy się cieszą dużo lepszą opinią? Co wy tam dodajecie?«. Na co dyrektor z Radomia …
Wyświetlono 25% materiału - 278 słów. Całość materiału zawiera 1115 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się