Czwartek, 3 listopada 2011
… to wyższa sprzedaż książek
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru313
– Gdy usłyszałem po raz pierwszy o projekcie eLibri od razu miałem nadzieję, że pomysł przyjmie się na rynku i w końcu dostanę narzędzie, dzięki któremu moi pracownicy będą mogli pracować efektywnie. Jest wielka szansa na to, by komunikacja pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku książki przebiegała sprawniej i bez wykonywania zbędnych czynności. Taka lepsza komunikacja przyczyni się do ZWIĘKSZENIA SPRZEDAŻY KSIĄŻEK. Mając bowiem lepszą informację o książce – będziemy ich sprzedawali więcej – i wydawcy i pośrednicy hurtowi i księgarze – mówi jeden z aktywnych uczestników rynku na temat projektu eLibri – systemu wymiany informacji o książkach wprowadzanych do sprzedaży. Optymistycznie? – zdecydowanie tak. Sceptycy mogliby zasugerować, że może nazbyt optymistycznie, a nawet nieco naiwnie. Jednak wydaje się, że to ich pogląd charakteryzuje zbytnia przesada. Nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać, że podstawą sukcesu biznesowego w obecnym świecie jest, obok dobrego produktu, umiejętność sprzedania go. Przy czym zanim klient odejdzie od kasy księgarni, salonu multimedialnego, salonu z prasą, sklepu drogeryjnego, „Biedronki”, super- czy hipermarketu, a wreszcie zanim odejdzie od komputera, po zakończonym przelewie na konto księgarni internetowej, wydawca musi najpierw wykazać się inną umiejętnością. …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 735 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się