Piątek, 12 czerwca 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 524 (11/2020)
Niemal wszystkie letnie festiwale literackie odbędą się w planowanych terminach, choć z obostrzeniami związanymi z pandemią – poinformowała Koalicja Letnich Festiwali Literackich. Sezon rozpoczęły 5 czerwca Izabelińskie Spotkania z Książką i miały po raz pierwszy charakter hybrydowy. Instytut Książki w  porozumieniu z  Głównym Inspektoratem Sanitarnym wystosował rekomendacje dla festiwali literackich w czasie pandemii. Zalecane jest organizowanie wersji hybrydowych festiwalu offline/online, prowadzenie zapisów uczestników wersji offline, pozwalające kontrolować ich liczbę, zachowywanie pomiędzy uczestnikami bezpiecznego dystansu, a także zaproponowane przez Koalicję procedury w strefach sprzedaży książek. Do Koalicji należą: Izabelińskie Spotkania z Książką, Non-Fiction Festiwal Kraków, Festiwal Góry Literatury w Nowej Rudzie, Festiwal Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie, Zakopiański Festiwal Literacki, Festiwal Patrząc na Wschód w Budzie Ruskiej, Literacki Sopot oraz Miedzianka Fest, która zrezygnowała w tym roku z tradycyjnej i …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 519 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się