Czwartek, 15 października 2020
PROGRAM AUDIOTEKI FINANSUJĄCY PROJEKTY KULTURY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 532 (19/2020)
Audioteka – platforma i aplikacja z produkcjami audio – ogłosiła program „Usłysz kulturę”, umożliwiający twórcom realizację i  sfinansowanie ich projektów. Na ten cel przeznaczono 4 mln zł. – Chcemy z jednej strony dać nieskrępowaną możliwość twórcom i dostawcom treści, aby tworzyli i produkowali niezależnie od tego, co będzie się działo w nadchodzących miesiącach. Z drugiej strony zależy nam na naszych słuchaczach – to dzięki nim to wszystko się „kręci”. Chcemy – niezależnie od czasów – żeby zawsze mieli dostęp do tego, co Audioteka obiecuje, czyli do bogatego i stale rosnącego zasobu wartościowych treści do słuchania – dobrze opowiedzianych historii, które wzbogacają czas. Mamy nadzieję, że przeznaczenie wyżej wspomnianej kwoty na szeroko pojęte projekty kultury, przysporzy się do utrzymania naszej branży kreatywnej na bardzo wysokim poziomie. Instytucje, sponsorów i mecenasów kultury zainteresowanych zwiększeniem naszego funduszu na ten cel, również zapraszamy do współpracy – powiedział Marcin Beme, założyciel Audioteki. Kto może zgłosić się do programu? W zasadzie każdy, kto ma ciekawy pomysł na scenariusz, audiobook, audioserial, audiomusical lub inną ciekawą formę audio. Audioteka otwarta jest zarówno na …
Wyświetlono 25% materiału - 173 słów. Całość materiału zawiera 693 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się